Series
Ratings
134- Fire Force Season 3Rated ★ 4.0
Fire Force Season 2Rated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 4.0- I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 2.0
Trillion GameRated ★ 3.5
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 3.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 3.0- Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- The Daily Life of a Middle-Aged Online Shopper in Another WorldRated ★ 2.0
- From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 3.5
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.5- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 4.5
Shangri-La FrontierRated ★ 4.5
Lucky SevenRated ★ 3.0
Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.0
No Side GameRated ★ 3.5