Series
Ratings
428- 119 Emergency Call 2026 YOKOHAMA BLACKOUTRated ★ 3.0
- Last Man: The Blind Profiler FAKE/TRUTHRated ★ 3.5
- Watashitachi ga Koisuru RiyuRated ★ 5.0
- Pray Speak What Has HappenedRated ★ 2.0
- Dai Tsuiseki ~Keishicho SSBC Kyokohan-gakari~Rated ★ 3.5
- Don’t Care for an Old Man’s Underwear! SPRated ★ 2.0
- AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0
- The Reluctant PreacherRated ★ 2.5
Fermat's CuisineRated ★ 2.0- Ai no, Gakkou.Rated ★ 3.0
- Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 4.5
- News AnchorRated ★ 1.5
- Ameku Takao no Suiri KarteRated ★ 2.0
- Ashita wa Motto, Ii Hi ni NaruRated ★ 3.0
- 119 Emergency CallRated ★ 4.5
- Housoukyoku SenkyoRated ★ 4.5
- The 19th Medical ChartRated ★ 3.0
- When I was a Child Everything Was FineRated ★ 2.0
- Fake MommyRated ★ 3.5