Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 4.0
- Desperate Mr. XRated ★ 4.0
- Goryeo-Khitan WarRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5- Death's GameRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
- The First Responders Season 2Rated ★ 4.0
- Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0- Headspace: Guide to MeditationRated ★ 5.0