Titles you rated
8 MileRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
MementoRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 1.5
Shazam!Rated ★ 2.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 2.0
Death WishRated ★ 1.5
AbductionRated ★ 2.5