Series
Ratings
177- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 2.0- Record of Ragnarok IIRated ★ 2.0
Record of RagnarokRated ★ 2.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 0.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0- Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0