Series
Ratings
63
Ushio and ToraRated ★ 4.5
Ushio and ToraRated ★ 4.5
JoteiRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 4.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 3.0
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
Fugoh KeijiRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.0
RookiesRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.5