Series
Ratings
35
Bitter BloodRated ★ 5.0
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 3.5
天皇の料理番Rated ★ 5.0
The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 5.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 5.0
유희왕 1기Rated ★ 3.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.0
K-ON!Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.0
NARUTORated ★ 5.0
울지마, 하라짱Rated ★ 3.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.0
Lucky SevenRated ★ 3.0