Series
Ratings
74
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- NEW OLD BOYRated ★ 3.5
- Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Berserk Season 2Rated ★ 4.0- Tour de France: Unchained Season 2Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5