Series
Ratings
362- Friendly RivalryRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.0
- Queen of TearsRated ★ 2.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.5- Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Secret Romantic GuesthouseRated ★ 1.0- LostRated ★ 4.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5- Grace and FrankieRated ★ 4.5
- Grace and FrankieRated ★ 4.0