Series
Ratings
12
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0