Series
Ratings
20- SANCTUARYRated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Never Have I EverRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.5- Everything Sucks!Rated ★ 4.0
- The English GameRated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 4.0- The SocietyRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0