Movies
Ratings
82
FailanRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
2012Rated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
TrashRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5- Park Hwa-youngRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0