Series
Ratings
147
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 4.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.0
MotherRated ★ 5.0
New NonstopRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 5.0