Series
Ratings
43
True BeautyRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0