Series
Ratings
64- Arcane Season 2Rated ★ 4.5
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0- Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
- Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
- OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- Better Call SaulRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5