Series
Ratings
18
Breaking BadRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0