Series
Ratings
142- SynanthropeRated ★ 5.0
- Shinnen Sousou Futekisetsu ni mo Hodo ga Aru!Rated ★ 5.0
- Pray Speak What Has HappenedRated ★ 3.5
- Ryosangata Ruka: Puramo Buin no Aoki GyakusyuRated ★ 4.0
I’m Curious About the Contents of the Supermarket BasketRated ★ 3.5- News AnchorRated ★ 3.0
- Hot SpotRated ★ 4.5
- Eternal HarmonyRated ★ 3.0
- Sora wataru kyoshitsuRated ★ 4.0
- GezanmeshiRated ★ 3.0
- Intercom ga Naru TokiRated ★ 3.5
- SanzenmanRated ★ 4.5
Sawako: It's Endless RevengeRated ★ 3.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 5.0
2gether: The SeriesRated ★ 5.0
RoOT/Route of OddTaxiRated ★ 4.5- Maruhino MitsukosanRated ★ 3.5
- The Mocking LadyRated ★ 2.0
Tiger & Bunny Season 2Rated ★ 5.0- GEEKSRated ★ 2.0