Series
Ratings
52
Black MirrorRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Asuka High School March!Rated ★ 3.0
GokusenRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Love Strikes!Rated ★ 3.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0