Series
Ratings
42- ManifestRated ★ 4.0
- ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.5- KarmaRated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The Crowded RoomRated ★ 4.5- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0