Series
Ratings
191- MelancholiaRated ★ 4.5
- Wassup Man GO!Rated ★ 3.0
- The RamyeonatorRated ★ 3.0
Unexpected BusinessRated ★ 4.0- Healing CampRated ★ 2.5
- Hospital Playlist Goes CampingRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Mapo HipsterRated ★ 4.0