Titles you rated
Enemies In-LawRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
Me and MeRated ★ 2.5
SignsRated ★ 3.0- When Spring ComesRated ★ 3.0
- Ice BarRated ★ 2.5
- The PresentRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 3.0
Red FamilyRated ★ 2.0- Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
The NetRated ★ 1.5
Red DragonRated ★ 3.5- When Bucketwheet Flowers BlossomRated ★ 3.0
- Oh! My GranRated ★ 2.5
PainedRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 4.0- Rainbow TroutRated ★ 2.5
- Clown of a SalesmanRated ★ 2.0
My DictatorRated ★ 2.0