Series
Ratings
431
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
DC's Legends of TomorrowRated ★ 1.0
The FlashRated ★ 0.5
TitansRated ★ 4.0
Black Lightning Season 1Rated ★ 0.5
ArrowRated ★ 0.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 0.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Seven Ms. PrisonersRated ★ 0.5
Ms Ma, NemesisRated ★ 0.5- Forgotten SeasonRated ★ 0.5
Empire of GoldRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
不能犯Rated ★ 3.5
12 Years PromiseRated ★ 0.5
Wonderful MamaRated ★ 0.5