Series
Ratings
28
The PacificRated ★ 4.5- Blue TowerRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Nonstop 5Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 0.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 0.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0