Series
Ratings
872- Tamon’s B-SideRated ★ 4.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
- I'll Give You the UniverseRated ★ 2.0
My Beautiful ManRated ★ 2.0- The Art of SarahRated ★ 3.5
- 대학전쟁Rated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.5- Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 3.5
- 문제적 남자 리부트: 수학편Rated ★ 1.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- My name is 가브리엘Rated ★ 2.0
- The Bear Season 3Rated ★ 3.0