Series
Ratings
27- AdolescenceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5- The Silent SeaRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Z NationRated ★ 3.5
Z NationRated ★ 3.0