Series
Ratings
156
ChernobylRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Fresh Off the BoatRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5- 3%Rated ★ 3.0
- 3%Rated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 4.5- Great NewsRated ★ 4.5
- Grand ArmyRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
The GreatRated ★ 4.0
Outer BanksRated ★ 3.0- Scrubs Season 1Rated ★ 5.0
- Teenage Bounty HuntersRated ★ 5.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0- Dear White PeopleRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.5