Series
Ratings
184- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
- The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
- Next Gen ChefRated ★ 3.0
- America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 2Rated ★ 3.5
- Dance LifeRated ★ 3.5
- Sorezore no Kodoku no GourmetRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 4.5
- Dream ProductionsRated ★ 4.0
- PainkillerRated ★ 3.5
- America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
- Emily in ParisRated ★ 3.0
- Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0