Series
Ratings
59
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5- Nonstop 1Rated ★ 4.0
TripleRated ★ 0.5
Emperor of the SeaRated ★ 4.5- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5- Dear HeavenRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0