Series
Ratings
53- Mask GirlRated ★ 2.0
The Terminal ListRated ★ 4.0- Obi-Wan KenobiRated ★ 4.5
- 1883Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Love NaggersRated ★ 2.0
- Love NaggersRated ★ 1.5
- Love NaggersRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
GodlessRated ★ 4.0