Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.5
DamoRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0