Series
Ratings
19
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0