Titles you rated

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0