Series
Ratings
14
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0- The KillingRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0