Series
Ratings
27- You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- Elize Matsunaga: Once Upon a CrimeRated ★ 2.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0- Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5- KiddingRated ★ 4.0
- KiddingRated ★ 4.5