Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 0.5
Eddie the EagleRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.5
ScreamRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 0.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 0.5
SelmaRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0