Series
Ratings
92- Last Samurai StandingRated ★ 4.0
- Miss KingRated ★ 4.0
- Hitori de ShinitaiRated ★ 3.5
- Romantics AnonymousRated ★ 2.5
- Ai no, Gakkou.Rated ★ 3.5
Roppongi ClassRated ★ 3.0
Orange DaysRated ★ 3.0
Million Yen WomenRated ★ 4.0- Glass HeartRated ★ 3.5
- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 3.5- Hot SpotRated ★ 4.0
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.0- EnsembleRated ★ 1.0
- Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
- Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0