Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
MadeleineRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Re-encounterRated ★ 4.0
American Pie Presents: The Book of LoveRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Almost CheRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 2.5