Series
Ratings
43- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- RipleyRated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 1.5