Series
Ratings
279- GoedamRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Florida ManRated ★ 3.5
- Terminator ZeroRated ★ 3.0
Saiyuki ReloadRated ★ 4.5
Chrono CrusadeRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 4.0
- Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0