Series
Ratings
14
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5