Series
Ratings
45
Light on MeRated ★ 4.0
To My Lonely SisterRated ★ 4.0- The Story of Bihyung: Enchanted Master of the GoblinRated ★ 3.0
- The Time of FeverRated ★ 4.0
- Unintentional Love StoryRated ★ 3.0
The Eighth SenseRated ★ 2.5
Why R U?Rated ★ 2.5
You Make Me DanceRated ★ 3.5- 무언가 잘못되었다Rated ★ 2.5

Happy Ending RomanceRated ★ 3.0- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.0
Color Rush Season 1Rated ★ 3.0
We Best Love: No. 1 For YouRated ★ 3.0
HIStory4: Close To YouRated ★ 2.0
About YouthRated ★ 3.0
HIStory2: Crossing the LineRated ★ 2.0
Mr. HeartRated ★ 2.5
Kiseki: Dear to MeRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 3.0- Voice Season 4Rated ★ 3.0