Series
Ratings
202
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 2.0
- HonourRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- The Judge ReturnsRated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 1.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Genie, Make a WishRated ★ 3.5