Series
Ratings
38- Joy of ConversationRated ★ 4.5
- Sporty SistersRated ★ 4.0
- Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 3.5
Where Stars LandRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Running ManRated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0