Movies
Ratings
2726
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Savage GraceRated ★ 5.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
The Barber of SiberiaRated ★ 5.0
HungerRated ★ 4.5
The Children ActRated ★ 4.0
WildlifeRated ★ 5.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
Riders of JusticeRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
All About My MotherRated ★ 5.0
A Bigger SplashRated ★ 5.0
SlalomRated ★ 4.5
Summer of 85Rated ★ 5.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
Welcome to the RileysRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Alone in BerlinRated ★ 5.0
Far from MenRated ★ 5.0