Series
Ratings
50
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
- Show Me The Money 3Rated ★ 5.0
- Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
- 무쇠소녀단Rated ★ 4.0
- RevenantRated ★ 4.0
- Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
- Love NaggersRated ★ 3.5
- 한블리 (한문철의 블랙박스 리뷰)Rated ★ 3.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- The BrainiacsRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 5.0- The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
- Unpretty Rapstar 1Rated ★ 4.0
- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5- 이혼숙려캠프Rated ★ 5.0
UnbelievableRated ★ 3.0- MIX & MATCHRated ★ 4.0
- Win: Who is NextRated ★ 5.0