Series
Ratings
133- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 1.0- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0- KaosRated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Baby ReindeerRated ★ 1.5
- The Little Drummer GirlRated ★ 5.0