Series
Ratings
13- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
- His & HersRated ★ 4.5
- Teenage Bounty HuntersRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.0- Political FeverRated ★ 5.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- GlitchRated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- The Umbrella AcademyRated ★ 1.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5