Series
Ratings
23
Kono Doga wa Saisei Dekimasen Season 2Rated ★ 4.0
Kono Doga wa Saisei DekimasenRated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
From Now On We Begin EthicsRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.0
伝説のお母さんRated ★ 3.5
Urayasu Tekkin KazokuRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
NisemonogatariRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 5.0
The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.5
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
スーパーサラリーマン左江内氏Rated ★ 5.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5