Series
Ratings
27
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 5.0

My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0