Series
Ratings
126
Black KnightRated ★ 1.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Romance TownRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.5- FamilyRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 5.0- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Living in StyleRated ★ 4.0
Just YouRated ★ 3.0
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 4.0
The MusicalRated ★ 0.5
Smile, MomRated ★ 3.0